Deniz polisinden Adalar çevresinde 'deniz taksi' denetimi

În meciul desfășurat pe stadionul Munich Football Arena, sub conducerea arbitrului Slavko Vincic, Randal Kolo Muani din echipa națională a Franței a marcat în minutul 9, făcând scorul 1-0.

În minutul 14, Jesus Navas din echipa națională a Spaniei a primit un cartonaș galben.

În minutul 21, Lamine Yamal a marcat pentru echipa națională a Spaniei, egalând scorul la 1-1.

În minutul 25, Daniel Olmo a marcat al doilea gol pentru echipa națională a Spaniei.

În minutul 60, Aurelen Tchouameni din echipa națională a Germaniei a primit un cartonaș galben.

În minutul 89, Eduardo Camavinga din echipa națională a Germaniei a primit un cartonaș galben.

În minutul 90+1, Lamine Yamal din echipa națională a Spaniei a primit un cartonaș galben.

Meciul s-a încheiat cu victoria Spaniei.